Regulamin treningów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Regulamin treningów

Pisanie by Admin on Pią Paź 27, 2017 11:21 pm


Regulamin treningów:
1. W przypadku odbycia treningu należy czekać 24 godziny, aby zacząć następny. (Punkt ten opisuje sytuację, gdzie chcemy napisać dwa treningi pod rząd.)
2. W jednym miesiącu można odbyć maksymalnie dwa treningi.
3. Trening występuje pod postacią dwóch postów i trwa 24 godziny. Umieszczamy również posty w temacie z treningami. Przykład: Chcemy zrobić trening, więc nasza postać odsuwa się od naszych zajęć i rozpoczyna swój trening. Opis treningu nie jest obowiązkowy. Wklejamy do tematu z treningami informacje: kiedy nasza postać rozpoczęła trening oraz link do tematu. Wpisujemy również w poście na dole ''start treningu''. Czekamy 24 godziny, a następnie piszemy zakończenie treningu (wpisujemy ponownie na dole posta ''koniec treningu'')  i wracamy do naszych spraw. W temacie z treningami również umieszczamy post z informacjami, aby uwzględnić, czy trening trwał 24 godziny. Dopiero po akceptacji treningu przez MG wpisujemy sobie punkty do statystyk.

Przykład posta w temacie z treningami:
Start treningu - 10.10.2017, 15:10. (Wpisujemy godzinę dodania posta fabularnego, a nie godzinę, o której umieszczamy post w treningach.)
Link do posta fabularnego.

Następny post:
Koniec treningu - 11.10.2017, 16:30. (Jeśli porównamy obie godziny to widzimy, że trening faktycznie trwał 24 godziny, a nawet trochę dłużej.)
Ponownie umieszczamy link do posta, w którym skończyliśmy trening.

4. Za jeden trening otrzymuje się 4 punkty do statystyk.
5. Trening umiejętności/przemiany wygląda podobnie jak normalny trening, lecz wtedy musimy opisać przebieg naszego treningu. Musi być on solidny i interesujący. Za trening umiejętności/przemiany nie otrzymujemy już punktów do rozdania w statystyki.
6. Umiejętności/technik nie możemy nauczyć się podczas walki.
7. Gracze mogą trenować z innymi NPC oraz z innymi graczami. W takich przypadkach opis treningu jest wymagany.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 28
Join date : 16/10/2017

Zobacz profil autora http://tokyoghoul.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach